“Dukesh fallco”, përplasje mes Ledjanës dhe nënës së Antonelës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Dukesh fallco”, përplasje mes Ledjanës dhe nënës së Antonelës

“dukesh-fallco”,-perplasje-mes-ledjanes-dhe-nenes-se-antoneles

Sot në Për’puthen ka qenë prezente edhe nëna e Antonelës, Donika.

Ajo ishte e pranishme për të dëgjuar me veshët e saj Mevlanin teksa fliste për situatën e tij me të bijën.

Mevlani tha se “jeta vazhdon, dhe se njeriu kërkon më të mirën për veten e vet. Shkuan si shkuan gjërat, si do që shkuan, gjërat kalojnë dhe shpresojmë më të mirën për dikë”.

“Antonela ka bërë një gjë të mirë, se ndoshta mos ishte ajo nuk do të ishit bashkë me Ledjanën,” i tha e ëma e Antonelës.

“Ti më ke thënë fjalë shumë të mira mua, dhe madje dhe kur jemi takuar këtu me juve, i ke thënë në sytë e mi Antonelës, mos e sulmo se eshtë vajzë e mirë,” ndërhyu Ledjana.

“Çfarë janë këto ndërhyrje fallco, s’më duket e drejtë kjo që bën” pyeti sërish Ledjana.

Të ngjajshme

MPJ e Rusisë flet rreth marrëveshjes Kosovë – Serbi: Procesi nuk bën të përshpejtohet

albswiss.com

Në një mujorin e lindjes, Elita sjell imazhin me të ëmbël me Botën

albswiss.com

‘Pajtesa’ e suprizoi dje në këtë mënyrë ‘Rabinë’

albswiss.com