Dy gola të shpejtë, Spanja kalon në epërsi – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Dy gola të shpejtë, Spanja kalon në epërsi

dy-gola-te-shpejte,-spanja-kalon-ne-epersi

Dy gola të shpejtë nga Spanja.

Spanja ka kaluar në epërsi ndaj Kosovës, përmes Dani Olmos dhe ka dyfishuar epërsinë me anë të Ferran Torres.

Spanja kishte kontroll të topit gjatë gjithë këtyre minutave, ku edhe Olmo ka arritur që të shënojë gol në minutën e 34-të dhe më pas edhe përmes Ferran Toren në minutën e 36-të.

Kosova po mundohet të rrezikojë portën kundërshtare përmes kundërsulmeve.

Të ngjajshme

Publikohen formacionet zyrtare: Napoli – Bologna, Rrahmani nga minuta e parë

albswiss.com

Neymar – PSG, vjen lajmi i fundit

albswiss.com

Vdes sportisja 22-vjeçare, goditet nga rrufeja

albswiss.com