E bujshme: Donny van de Beek transferohet në Serie A – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

E bujshme: Donny van de Beek transferohet në Serie A

e-bujshme:-donny-van-de-beek-transferohet-ne-serie-a

Donny van de Beek transferohet në Serie A.

Mesfushori holandez drejt transferimit te gjiganti italian.

Mesfushori i Manchester United, Donny van de Beek sipas të gjitha gjasave do të largohet nga Old Trafford në fund të sezonit.

Holandezi nuk bën pjesë në planet e Solskjaer dhe nga kjo situatë kërkon të përfitojë Juventusi.

Calcio Mercato, raporton se Biankonerët janë të gatshëm tia ofrojnë Unitedit kartonin e Adrien Rabiot në këmbim të van de Beek.

Gjasat për arritjen e marrëveshjes janë të mëdha, pasiqë vlera e tyre është e përafërt në treg.

Van de Beek ka luajtur 27 ndeshje këtë sezon, ka realizuar një gol dhe ka bërë një asistim.

Të ngjajshme

PSG rikthen sërish epërsinë

albswiss.com

Kjo i ndodh Juventusit nëse dështon të kualifikohet në Ligën e Kampionëve

albswiss.com

Agnelli i jep lamtumirën Pirlos, takohet me trajnerin e ri

albswiss.com