E dhimbshme: Vdes 20-vjeçarja që u lëndua nga shpërthimi në Ferizaj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

E dhimbshme: Vdes 20-vjeçarja që u lëndua nga shpërthimi në Ferizaj

e-dhimbshme:-vdes-20-vjecarja-qe-u-lendua-nga-shperthimi-ne-ferizaj

Vdes 20-vjeçarja që u lëndua nga shpërthimi në Ferizaj

Ka vdekur Fatime Haxhidema, njëra nga të lënduarat në shpërthimin që ndodhi muajin e kaluar në Ferizaj.

Lajmin e ka bërë të ditur në “Facebook” shoqja e saj, Leona Jahiri.

“Lajm i trishtë për të gjithë ne! Pas shpërthimit që ndodhi tek “The Village”, duke mos mundur të tejkalojë lëndimet, sot ndërroi jetë shoqja jonë e klasës Fatime Haxhidema! Ngushëllime gjithë familjes Haxhidema, ngushëllime gjithë shoqërisë! Zoti e shpërbleftë me Parajsë shoqen tonë, Zoti familjes ua shtoftë durimin!ë”, ka shkruar ajo.

20 vjeçarja më 7 janar ishte nisur për tu trajtuar në Turqi, por që nga plagët e marra nuk arriti t’ia dal.

Të ngjajshme

Temperatura të papritura na presin nesër

albswiss.com

Mustafa: Nuk mbajë anë për kryetarin e ri të partisë

albswiss.com

4 të vdekur dhe 453 raste të reja me koronavirus

albswiss.com