Enca sapo doli nga frizerja, i lë nën ‘hije’ të gjitha këngëtaret me këtë pamje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Enca sapo doli nga frizerja, i lë nën ‘hije’ të gjitha këngëtaret me këtë pamje

enca-sapo-doli-nga-frizerja,-i-le-nen-‘hije’-te-gjitha-kengetaret-me-kete-pamje

Enca Haxhiu është ndër këngëtaret më të dashura për publikun.

Ajo vazhdon të sjellë këngë shumë të bukura, shkruan ORAinfo.

Këngëtarja në fjalë është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se sapo është rregulluar dhe po duket tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Blerona vishet në fustan të ngushtë, vë në pah linjat perfekte

albswiss.com

Goldi luan me djalin, shikoni reagimin e nuses së tij

albswiss.com

Kësaj radhe nuk mund ta mohojnë: Andi dhe Melisa kapen mat sërish me njëri-tjetrin

albswiss.com