fbpx
16.1 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Është në lidhje me Bardhin? Ana tregon të vërtetën

Ana Lleshi i ëstë përgjigjur disa pyeteje të publikut në rubrikën “Trotuar”, në “E Diell”.

Shumica e pyetjeve që publiku kishte shkruar për Anën ishin ” a është në një lidhje”.

Ana nuk përgjigjet në mënyrë të drejtëpërdrejtë por me humor thotë “më ka thënë i dashuri të them jam single“, duke nënkuptuar se për momentin nuk ka një partner në krah.

Kështu hedh poshtë dhe pretendimet e fansave se është në një marrëdhënie me këngëtarin Bardhi, me të cilin duket e afërt por thotë “Bardhin e kam shok, e dua shumë por kaq“.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img