Festë në familjen e Shkurte Fejzës, kaq bukur është rregulluar ajo – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Festë në familjen e Shkurte Fejzës, kaq bukur është rregulluar ajo

feste-ne-familjen-e-shkurte-fejzes,-kaq-bukur-eshte-rregulluar-ajo

Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAinfo.

Shkurta është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet me vajzën e saj dhe është rregulluar tejet bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Nuk e keni parë akoma motrën e Dua Lipës, ajo sapo bëri një sukses ndërkombëtar

albswiss.com

Learta e ka marrë vetën shumë mirë pas lindjes, kaq bukur po duket sot

albswiss.com

“Këtu e përfundove edhe performancën”, Qumili kujton takimin e fundit me Cimën

albswiss.com