Fifi kaq vite ka mbushur sot – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Fifi kaq vite ka mbushur sot

fifi-kaq-vite-ka-mbushur-sot

Edhe Fifi feston ditëlindjen.

Sot është një ditë e veçantë në kalendarin e Fifit.

Këngëtarja e cila pak ditë më parë lansoi këngën ‘Manijak i dhimbjes’ mbushë të 27-at e saj.

Fifi ka qenë goxha e përfolur edhe për shkak të jetës private. Madje, kohët e fundit është aluduar për një lidhje të mundshme mes saj dhe Fation Kuqarit, të cilin e mori edhe në klipin e ri.

27 vjeçarja nuk dihet se kur do flasë hapur për dashurinë e jetës së saj. Vetëm një gjë dihet se Fifi në tekstet e saj çdo herë vuan për një dashuri ‘të pamundur’.

Ndryshe, Fifit i urojmë edhe shumë vite tjera.

Të ngjajshme

Arta Elezaj thotë se nuk ka qenë kurrë në Dubai

albswiss.com

Vajza e Lutfi Hazirit pozon nga shtrati

albswiss.com

Luana del me fustan shumë të hapur, gati sa nuk i doli

albswiss.com