Goldi luan me djalin, shikoni reagimin e nuses së tij – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Goldi luan me djalin, shikoni reagimin e nuses së tij

goldi-luan-me-djalin,-shikoni-reagimin-e-nuses-se-tij

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo është bashkëshortja e reperit të njohur kosovar, Arian Agushit, i njohur me emrin artistik Gold AG, shkruan ORAinfo.

Ermira tashmë është shumë e njohur për publikun dhe është aktive në rrjetet sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto ku shihet Goldi duke e përqafuar djalin.

E këtë moment, Ermira nuk ka hezituar ta ndajë me ndjekësit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Learta Jakupi publikon foton më të ëmbël të vajzës së vogël

albswiss.com

Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Besiana e Shkurtës para shumë vitesh

albswiss.com

Rritjen më të madhe me vota në këto zgjedhje e pati Glauk Konjufca

albswiss.com