Gresa publikon foto nga frizerja, po e bën këtë grim – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gresa publikon foto nga frizerja, po e bën këtë grim

gresa-publikon-foto-nga-frizerja,-po-e-ben-kete-grim

Gresa Behluli është padyshim një prej këngëtareve më të dashura për publikun kosovar.

Me këngët e saj ajo ka arritur që të jetë në mesin e këngëtareve me të pëlqyera shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit, ajo shihet tek frizerja dhe po bën një grim klasik./ORAinfo/

Të ngjajshme

Kjo është gjendja e Cimës pas infektimit me koronavirus

albswiss.com

Remzie Osmani nis përgatitjet për martesën e vajzës, po ia bën gati ‘qejzin’?

albswiss.com

Këngëtarja bën rrëfimin prekës: “Kam humbur virgjërinë në moshë të re”

albswiss.com