Gruaja e Granit Xhakës ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Gruaja e Granit Xhakës ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

gruaja-e-granit-xhakes-‘selfie’-para-pasqyres,-ne-plan-te-pare-barku-i-rritur

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur.

Granit Xhaka dhe Leonita Lekaj janë në pritje të fëmijës së dytë, lajm të cilin e kishin bërë të ditur në muajin janar.

Dhe derisa çifti janë në pritjen e bukur, bashkëshortja e futbollistit të famshëm vazhdon të sjellë imazhe, në të cilat ka në plan të parë barkun e rritur.

Gjatë të enjtes, ajo ka bërë një ‘selfie’ para pasqyrës, e veshur me fustan, ndërkohë që njërën dorë e ka te barku.

Ndryshe, çifti janë prindër të një vajze, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Ayana.

Ndërkohë, Xhaka gjatë ditës së sotme do të zhvillojë ndeshjen kthyese të Ligës së Evropës ndërmjet Arsenalit dhe Benficas.

Të ngjajshme

Loredana reagoi pas thashethemeve se është shtatzënë

albswiss.com

A jeton bashkë me Remzien, Gëzimja më në fund zbulon gjithçka

albswiss.com

Ani pse paga ishte e majme, aktori që vdiq nga Covid-19 kishte refuzuar të luante rolin e një snajperisti serb

albswiss.com