Haradinaj u uron fat lojtarëve të Kosovës: Sonte jemi me ju, si gjithmonë! – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Haradinaj u uron fat lojtarëve të Kosovës: Sonte jemi me ju, si gjithmonë!

haradinaj-u-uron-fat-lojtareve-te-kosoves:-sonte-jemi-me-ju,-si-gjithmone!

Haradinaj u uron fat lojtarëve të Kosovës sonte në ndesjen ndaj Spanjës.

Kosova luan sonte me Spanjën në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës “Katar 2022”.

Kreu i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se si çdoherë, edhe sonte Kosova është me ta.

“Për djelmoshat që vazhdojnë të na bëjnë krenarë! Të gjithë sonte jemi me ju në Estadio La Cartuja.

Ashtu si gjithmonë! Forca Kosovë”, ka shkruar Haradinaj në rrjetin social Facebook.

Kujtojmë se, për Dardanët sonte do të jetë ndeshja e dytë në grupin B pas humbjes së parë 3:0 në shtëpi nga Suedia.

Të ngjajshme

Ministrja Haxhiu: Shpejt nis puna për veting dhe konfiskimin e pasurisë së pajustifikueshme

albswiss.com

Nagavci viziton rektorin e Universitetit të Prishtinës

albswiss.com

Më shumë se gjysma e zyrtarëve të shtetit ende e kanë deklaruar pasurinë

albswiss.com