Harrojeni Qëndresën e Labit, motra e saj po duket si zonjë e vërtetë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Harrojeni Qëndresën e Labit, motra e saj po duket si zonjë e vërtetë

harrojeni-qendresen-e-labit,-motra-e-saj-po-duket-si-zonje-e-vertete

Ajo është e njohur për publikun si bashkëshortja e moderatorit, Labinot Gashit.

Është fjala për Qëndresa Bajramit e cila është gjithmonë e përfolur dhe e përlqyer sidomos për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Qëndresa është shumë aktive edhe me postime në rrjete sociale.

Së fundmi ajo publikoi një foto të motrës së saj e cila po duket si zonjë e vërtetë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Egzona vishet në fustan përrallor, mahnit me pamjen

albswiss.com

Motrat Ismajli ‘ndezin’ rrjetin, shfaqen më provokuese se kurrë

albswiss.com

Shkumbini do të bëhet ‘xheloz’, Mimoza shfaqet përvëluese në fustan

albswiss.com