Humb jetën një person pas një aksidenti në Rrugën e Kombit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Humb jetën një person pas një aksidenti në Rrugën e Kombit

humb-jeten-nje-person-pas-nje-aksidenti-ne-rrugen-e-kombit

Aksident në Rrugën e Kombit, vdes një person.

Një person ka vdekur pas një aksidenti që ka ndodhur në mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, në aksin rrugor Milot-Rreshen.

Ngjarja ka ndodhur në afërsi të një karburanti, ku një trailer drejtues shtetasin E.H.,është përplasur me mjetin tip “BMW” me drejtues shtetasin A.Gj.,i cili për pasojë ka humbur jetën, shkruajnë mediat në Shqipëri.

Grupi hetimor në vendngjarje punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Të ngjajshme

Ambasadori amerikan takon ministrin Vitia, nuk përjashtohen masat e reja anti-COVID

albswiss.com

Nga këto Komuna vijnë të infektuarit me koronavirus

albswiss.com

Kukës: Fillon vaksinimi i punëtorëve shëndetësorë të Kosovës

albswiss.com