I la djemtë pa fjalë, Vallëzimi sensual i konkurrentes së re të “Përputhen” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

I la djemtë pa fjalë, Vallëzimi sensual i konkurrentes së re të “Përputhen”

i-la-djemte-pa-fjale,-vallezimi-sensual-i-konkurrentes-se-re-te-“perputhen”

Vallëzim i nxehtë.

Konkurrentja e re bëri një hyrje krejt ndryshe në “Përputhen”.

Në puntantën e sontme në “Përputhen” programit iu bashkua edhe një konkurrente e re, Gladiola Zenelaj, shkruan lajmi.net.

Hyrja e Olës ishte me vallëzim provokues prapa një dere sekrete, ndërsa djemtë mbetën pa fjalë gjatë kërcimit të saj.

Me të hyrë në program, vajza e re tha se djemtë që pëlqen në këtë program janë Andi, Giljani dhe Murati.
Përmendja e Andit në pëlqimet e Olës nxiti menjëherë reagimin e Jasminës, e cila hodhi ‘kunja’ tek ajo

Të ngjajshme

Tea tregon se a është takuar me produksionin e “Përputhen” pas gjithë skandalit

albswiss.com

Dedikimi i veçantë Dhurata Dora për nënën për ditëlindje

albswiss.com

Lum vjehrra për nusen, e dashura e Shpatit e quan engjëll nënë e këngëtarit

albswiss.com