Jasmina kapet me ish-shoqen për Andin – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Jasmina kapet me ish-shoqen për Andin

jasmina-kapet-me-ish-shoqen-per-andin

Sot në ‘Përputhen’ ndodhi kjo..

Ola Zenelaj është konkurrentja e re e Përputhen. Ajo është 22-vjeçare student e shkencave politike në Tiranë.

Ajo la gojëhapur djemtë që po prisnin me padurim hyrjen e re. Ajo fshihej pas derës sekrete ku bëri edhe një kërcim.
Por diçka e re u mor vesh që ajo dhe Jasmina kanë qenë shoqe më parë, por se prej dy vitesh nuk flasin më.

Debati mes tyre filloi që kur ajo tha se Andi ishte në preferencat e saj.

“Zoti më ka bërë një nder që ka dy vite që më ka bërë ta kem larg këtë njeri. Por me Andin s’ke punë. Ke për ta parë sa do të t’i hedhë sytë ty ai. Guxo dhe ngacmoje se ke për të parë demonët e mi që nuk janë zgjuar ende,” tha Jasmina.

“Pse jemi zënë ne ta tregojë vetë Jasmina, megjithatë unë do vazhdoj me pëlqimet e mia,” tha Ola.

Të ngjajshme

Gruaja e Granit Xhakës ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

albswiss.com

Vdes aktori i njohur Rasim Thaçi-Cima

albswiss.com

Është në lidhje me Bardhin? Ana tregon të vërtetën

albswiss.com