Kaltrina bën një ndryshim në pamje, si gjithmonë me shumë shije – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kaltrina bën një ndryshim në pamje, si gjithmonë me shumë shije

kaltrina-ben-nje-ndryshim-ne-pamje,-si-gjithmone-me-shume-shije

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka rregulluar thonjët, si gjithmonë me shumë shije./ORAinfo/

Të ngjajshme

‘Pajtesa’ e suprizoi dje në këtë mënyrë ‘Rabinë’

albswiss.com

Del foto tjetër e Anës me konkurrentin nga Maqedonia

albswiss.com

Mihrije sfidon moshën, duket si vajzë e re

albswiss.com