Kida na prezanton me veturën e saj super-luksoze – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Kida na prezanton me veturën e saj super-luksoze

kida-na-prezanton-me-veturen-e-saj-super-luksoze

Kida është ndër këngëtaret më të reja, por më aktive në skenën tonë.

Ajo është shumë e dashur për publikun, si për këngët, ashtu edhe për paraqitjet e saj, shkruan ORAinfo.

Kida ka shumë fansa për të cilët është shumë aktive në rrjetet sociale.

Në foton e fundit ajo na ka prezantuar me veturën e saj super-luksoze./ORAinfo/

Të ngjajshme

Leartës iu mbush tavolina me dhurata, ndër to edhe shumë ari

albswiss.com

Elita publikon një foto interesante pas lindjes, ky detaj mori tërë vëmendjen

albswiss.com

Ermali dhe Ariana lajmërohen nga plazhi i Dubait

albswiss.com