Learta publikon foton e parë si nënë e dy fëmijëve, ‘mahnit’ me pamjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta publikon foton e parë si nënë e dy fëmijëve, ‘mahnit’ me pamjen

learta-publikon-foton-e-pare-si-nene-e-dy-femijeve,-‘mahnit’-me-pamjen

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, përcjell ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Sot, Learta ka publikuar për herë të parë foto si nënë e dy fëmijëve.

E kjo pamje e saj i ka lënë pa fjalë të gjithë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Enca sapo doli nga frizerja, i lë nën ‘hije’ të gjitha këngëtaret me këtë pamje

albswiss.com

Zhveshje, puthje e ledhatime, krejt çka ndodhi në takimin e parë të Jasminës me Andin

albswiss.com

Fotografi pa ndërhyrje, kështu duket në realitet trupi i Ariana Fejzullahut

albswiss.com