Learta vjen me foto nga vendi i punës, por ky detaj mori gjithë vëmendjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Learta vjen me foto nga vendi i punës, por ky detaj mori gjithë vëmendjen

learta-vjen-me-foto-nga-vendi-i-punes,-por-ky-detaj-mori-gjithe-vemendjen

Learta Jakupi vazhdon të jetë një prej emrave më të përfolur në publik.

Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së mirënjohur kosovare, Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Learta dhe Kushtrimi së fundi janë bërë prindër për herë të dytë.

Çifti janë bërë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Matina.

Pas lindjes, Leartën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto nga vendi i punës, e ku janë kilogramët e saj të tepërt ato që morën gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

U përfol se është i martuar, sqarohet Fationi

albswiss.com

Shyhretja shfaqet nga bregdeti me burrin, po duken si dy adoleshentë

albswiss.com

Kjo është vetura 600 mijë euroshe e Vali Corleones

albswiss.com