Loco largohet nga Përputhen, por më pas bën këtë veprim të papritur – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Loco largohet nga Përputhen, por më pas bën këtë veprim të papritur

loco-largohet-nga-perputhen,-por-me-pas-ben-kete-veprim-te-papritur

Përputhen vazhdon të jetë njëri prej emisioneve më të shikuara në Shqipëri.

Debati i fortë mes Arjan Konomit dhe Locos vazhdoi edhe puntatën e sotme për foton e publikuar të konkurrentit ditë më parë në Instagram me një litar të varur ku dhe i referohej Antonelës.

“Ti për këtë që ke bërë do e hash turpin me bukë, o mendjepisët, dhe me vjen keq që e ke bërë këtë ti, sepse të kam mbrojtur për muaj me radhë, s’të shoh dot me sy” tha Konomi.

Ndërkohë Loco u përgjigj: “Unë do dal se e shoh që duan të bëjnë dikë kurban, dhe se janë kaluar kufijtë moralë ndaj meje. Dhe nuk kam dashur ta zbuloj por ky opinionisti këtu që e mbani ka postuar një video në Instagramin e tij, ku shahesha nga ropt unë me familje, me motër”.

Të ngjajshme

Këtë nuk e priste askush: Engji sapo mori një vendim shumë të rëndësishëm

albswiss.com

Learta nuk ndalet, publikon foton më të ëmbël të Matinës së vogël

albswiss.com

A është kjo Rita?- Sa ndryshe me stilin e ri

albswiss.com