Majlinda grimohet lehtë për të dalë, lë ‘pa fjalë’ ndjekësit me këtë pamje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Majlinda grimohet lehtë për të dalë, lë ‘pa fjalë’ ndjekësit me këtë pamje

majlinda-grimohet-lehte-per-te-dale,-le-‘pa-fjale’-ndjekesit-me-kete-pamje

Modelja nga Prishtina, Majlinda Zeka po vazhdon të jetë një emër tejet i përfolur në publik.

U bë e njohur fillimisht si e dashur e reperit të mirënjohur, Majkut, me të cilin ka edhe një djalë shkruan ORAinfo.

Majlinda është shumë e përfolur sidomos për paraqitjet e saj plot stil dhe gjithmonë shumë tërheqëse.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është grimuar lehtë për të dalë.

E me këtë pamje, ajo ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bujar Qamili rrëfen betejën e vështirë me Covid-19 pas 21 ditësh në koma

albswiss.com

Lulja sapo doli nga frizerja, është bërë si ‘kukull’ e vërtetë

albswiss.com

Hyrjet e reja nuk kanë të ndalur në “Përputhen”

albswiss.com