Me cilën artiste do të donte ta kalonte një natë Milazim Zeka , kjo është përgjigja – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Me cilën artiste do të donte ta kalonte një natë Milazim Zeka , kjo është përgjigja

me-cilen-artiste-do-te-donte-ta-kalonte-nje-nate-milazim-zeka-,-kjo-eshte-pergjigja

Milaim Zeka pyetet

Gazetari Milaim Zeka ka treguar se cila është aktorja me të cilën do të donte të kalonte një natë.

“Me Yllka Gashin një natë. Më pëlqen si fytyrë edhe si karakter”, tha Zeka në emisionin “Libero”.

Por ish-deputeti ka tjetër përgjigje kur vjen puna për të kaluar një javë.

“A me Roza Anagnostin e kisha kaluar një javë”, ka thënë Zeka.

Të ngjajshme

Ariana sërish shtatzënë? Ermali dhe Ariana prindër për herë të pestë

albswiss.com

‘A po lidhesh me mua’, Bearti i kthen përgjigje të papritur fanses së tij

albswiss.com

Bearti i kthehet Teas: Nuk e prita që më shet për 3.99 euro

albswiss.com