Mirsa Kërqelin nuk do ta njihni, kaq shumë ka ndryshuar – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Mirsa Kërqelin nuk do ta njihni, kaq shumë ka ndryshuar

mirsa-kerqelin-nuk-do-ta-njihni,-kaq-shume-ka-ndryshuar

Sa shumë ka ndryshuar Mirsa Kërqeli.

Mirsa është një këngëtare e dalluar në mediat rozë.

Duke qenë e veçantë me pozat që publikon, ajo gjithmonë dallohet në secilin imazh, shkruan Kosovarja.

Me ndryshime të shumta tek vetja, ajo shumicën e kohës tërheqë vëmendje të madhe si një femër me stil të veçantë.

Këtë herë, në imazhin e postuar shihet se sa shumë ka ndryshuar dhe duket që ka shtuar shumë kilogramë.

Të ngjajshme

Djali i Xenit publikon disa momente intime me bashkëshorten e tij

albswiss.com

Burri i Meliza Haradinajt i reagon Albana Bytyqit: Shpifje, nuk e kam kërcënuar

albswiss.com

Engji bën ndryshimin e papritur në pamje, e ndanë me ndjekësit e saj

albswiss.com