Morena publikon pamje ‘përvëluese’ nga palestra – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Morena publikon pamje ‘përvëluese’ nga palestra

morena-publikon-pamje-‘perveluese’-nga-palestra

Morena Taraku publikon fotografi nga ushtrimet e mëngjesit, ndërsa thekson të pasmet atraktive

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku, është një personazh mjaft i ndjekur nga shqiptarët në rrjetin social Instagram.

Ajo shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë edhe paraqitjet prvookuese.
Së fundmi, bukuroshja Taraku ka vendosur të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram, disa pamje të ushtrimeve të saj të mëngjesit.

Ajo ka theksuar një nga ushtrimet për forcimin e barkut, ku në me ç’rast ka vënë në pah vijën trupore, duke theksuar të pasmet.

E veshur me një palë tuta të ngushta dhe një xhup sportiv, bukuroshja Taraku dukej mjaft tërheqëse në këtë fotografi, e cila ka ngacmuar imagjinatën e fansave të saj.

Morena përndryshe është duke vazhduar të shijojë jetën e saj të re në Stamboll, ku po tenton të nisë një karrierë të re muzikore atje.

Ajo së fundmi publikoi një bashkëpunim me reperin Fero, të titulluar “Money”, e që u prit mirë nga fansat e të dy interpretuesve.

Të ngjajshme

Pak ditë pas ndarjes, ja me kë e zëvendëson Bearti Tean!

albswiss.com

Nuk e keni parë akoma motrën e Dua Lipës, ajo sapo bëri një sukses ndërkombëtar

albswiss.com

Motrat Mustafa sapo kanë dal nga frizerka, kaq bukur janë rregullar ato

albswiss.com