Moti i ngrohet, Shyhretja me burrin shkojnë në pushime në këtë vend – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Moti i ngrohet, Shyhretja me burrin shkojnë në pushime në këtë vend

moti-i-ngrohet,-shyhretja-me-burrin-shkojne-ne-pushime-ne-kete-vend

Shyhrete Behluli me bashkëshortin zgjedhin bregdetin për fundjavë.

Këngëtarja ka udhëtuar drejt bregdetit.

Shyhrete Behluli dhe bashkëshorti i saj, Luli, kanë vendosur që këtë fundjavë ta kalojnë në bregdet, por nuk treguan saktësisht se në cilin vend kanë udhëtuar, shkruan lajmi.net.

Çifti kanë publikuar pamjet e para nga atje, teksa duken të lumtur pranë njëri-tjetrit, të dy të veshur me veshje sportive.

Shyhretja sikurse kolegët e saj, tash e një vit nuk është aktive me mbrëmje muzikore e dasma, e gjithë kjo për shkak të pandemisë.

Ajo vazhdon të jetë aktive me projekte të reja muzikore, një nga këngët e saj të fundit mbetet “Jam shqiptar”, në duet me Sinan Akçil.

Të ngjajshme

Genta ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

albswiss.com

Riniani – Blerimit: E gëzofsh Antonelën, unë heq dorë prej saj

albswiss.com

A jeton bashkë me Remzien, Gëzimja më në fund zbulon gjithçka

albswiss.com