Ndërron jetë në moshë të re, kryetari i një nëndege të PDK-së – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Ndërron jetë në moshë të re, kryetari i një nëndege të PDK-së

nderron-jete-në-moshë-të-re,-kryetari-i-një-nëndege-të-pdk-së

Vdes në moshë të re, kryetari i një nëndege të PDK-së.

Ka vdekur sot në moshë të re, Ferki Peci Rahova, kryetar i nëndegës së PDK-së në “Ura e Gjakut” në Mitrovicë.

Lajmin për vdekjen e tij e ka bërë dega e kësaj partie në Mitrovicë.

PDK-ja e Mitrovicës i ka dërguar ngushëllime familjes dhe shoqërisë.

“Shumë i rëndë lajmi për vdekjen e kolegut, shokut tonë, kryetarit të nëndegës Ura e Gjakut 4 Ferki Peci Rahova. Partia Demokratike dega Mitrovicë shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen dhe shoqërinë”, thonë PDK-ja e Mitrovicës.

Të ngjajshme

Grenell nuk ndalet, kujton kohën kur Kurti hodhi gaz lotsjellës, përkundër thirrjeve të Obamës e Bidenit

albswiss.com

“Çështje ditësh” vaksina antiCovid në Kosovë

albswiss.com

Shpërthen deputeti shqiptar në Mal të Zi, kritikon ashpër Qeverinë: Nuk jeni ju Shtet.

albswiss.com