Nesër nis vaksinimi edhe në këtë komunë të Kosovës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Nesër nis vaksinimi edhe në këtë komunë të Kosovës

neser-nis-vaksinimi-edhe-ne-kete-komune-te-kosoves

Nesër fillon vaksinimi anti-covid në komunën e Gjakovës.

Zyra për informim e komunës së Gjakovës ka bërë të ditur se vaksinimi fillon nga ora 08:00.

Po ashtu u bë e ditur se vaksinimi nis në Qendrën e Mjekësisë Familjare, Çabrati.

“Përmes këtij emaili, ju njoftojmë se nesër, e premte, 02 prill 2021, ne orën 08:00 nis procesi i vaksinimit anti Covid ne komunën e Gjakovës. Vaksinimi nis ne QMF Çabrati”, thuhet në njoftimin e tyre.

Të ngjajshme

Gjashtë të vdekur dhe 587 raste të reja me koronavirus në Kosovë

albswiss.com

12 ditë mbyllje totale, paralajmërohet edhe orë policore

albswiss.com

Palmer flet për dialogun Kosovë-Serbi: SHBA pret nisjen e shpejtë të dialogut të udhëhequr nga BE

albswiss.com