Një javë pas të birit, edhe babai i 18-vjeçarit vdes nga COVID-19 – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

Një javë pas të birit, edhe babai i 18-vjeçarit vdes nga COVID-19

nje-jave-pas-te-birit,-edhe-babai-i-18-vjecarit-vdes-nga-covid-19

Ndërron jetë nga covid-19, babai i 18-vjeçarit Qamil Seiti që humbi jetën një javë më parë.

Ka ndërruar jetë si pasojë e covid-19 Luftëtar Seiti, babai i 18-vjeçarit Qamil Seiti, i cili po ashtu humbi jetën nga virusi një javë më parë.

Kujtojmë se i riu Qamil Seiti nuk kishte asnjë sëmundje tjetër por virusi e kishte mposhtur dhe as mosha shumë e re nuk arriti ta shpëtojë.

Qamili nga Memaliaj, ishte një i ri i pasionuar pas kuzhinës, por ditët e fundit u shkëput nga puna sepse bashkë me prindërit e tij u shtrua me urgjencë në spitalin Covid 2 në Tiranë, ku fatkeqësitë ndoqën njëra-tjetrën.

Luftëtar Seiti ishte shtruar në spitalin covid 2 dhe fatkeqësisht nuk ia doli kundër covid-19.

Të afërmit e familjes të tronditur nga humbja e dyfishtë kanë bërë dhe reagime në rrjetet sociale.

Të ngjajshme

Ridvan Berisha suspendohet nga RTK-ja

albswiss.com

Edi Rama e thotë troç: Tarifa në Rrugën e Kombit nuk do të hiqet edhe po e kërkoi Kosova

albswiss.com

Aksion para Qeverisë: Punët në shtëpi po izolojnë gratë, janë nënçmuar gjithnjë dhe nuk njihen si punë

albswiss.com