Një kunatë si Edona, kështu e uron nusen e Milotit për ditëlindje – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Një kunatë si Edona, kështu e uron nusen e Milotit për ditëlindje

nje-kunate-si-edona,-keshtu-e-uron-nusen-e-milotit-per-ditelindje

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare, shkruan ORAinfo.

Krahas muzikës, Edonën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Sot, ajo ka publikuar një foto të kunatës së saj e të cilën e uron me fjalët më të bukura për ditëlindje./ORAinfo/

Të ngjajshme

Sinopsis i shkurtë i filmit “Back Home”

albswiss.com

Përmallohet Tayna, kujton …

albswiss.com

E pyesin se kush ia bën grimin, nusja e Labit befason me përgjigjen

albswiss.com