Nora shfaqet provokuese në këtë veshje të ngushtë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nora shfaqet provokuese në këtë veshje të ngushtë

nora-shfaqet-provokuese-ne-kete-veshje-te-ngushte

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAinfo.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundi ka publikuar një imazh ku shfaqet e veshur provokuese.

Kaq joshëse shfaqet ajo në këtë pamje. /ORAinfo/

Të ngjajshme

U bë deputete, Adriana Matoshi ka diçka për të thënë

albswiss.com

Mosha nuk po ua lë shenjë, Gili i Iliri shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

albswiss.com

Adelina Ismaili prezanton për fansat modelin e saj të ri të flokëve

albswiss.com