Nuk është më bionde, Afrona ndryshon ngjyrën e flokëve – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nuk është më bionde, Afrona ndryshon ngjyrën e flokëve

nuk-eshte-me-bionde,-afrona-ndryshon-ngjyren-e-flokeve

Afrona Dika po vazhdon të jetë një emër tejet e përfolur në publikun e medieve rozë.

Bashkëshortja e Bleros është shumë e përfolur sidomos për paraqitejt e saj gjithmonë në top-formë dhe plot stil, shkruan ORAinfo.

Afrona posedon shumë ndjekës në rrjete sociale për të cilët nuk heziton të jetë shumë aktive me postime.

Në foton e fundit ajo shihet me flokë gështënjë dhe po duket shumë bukur.

Por, duket se ky është thjeshtë një eksperiment nga ana e saj./ORAinfo/

Të ngjajshme

Mosha nuk po ua lë shenjë, Gili i Iliri shfaqen më të dashuruar se kurrë më parë

albswiss.com

Enca sapo doli nga frizerja, i lë nën ‘hije’ të gjitha këngëtaret me këtë pamje

albswiss.com

Vajza e tyre feston ditëlindjen, Miloti dhe Erxhina ju lënë ‘pa mend’ me pamjen

albswiss.com