Nusja e Ledrit publikon foto me vajzën para pasqyrës, ky detaj mori tërë vëmendjen – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Ledrit publikon foto me vajzën para pasqyrës, ky detaj mori tërë vëmendjen

nusja-e-ledrit-publikon-foto-me-vajzen-para-pasqyres,-ky-detaj-mori-tere-vemendjen

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një foto me vajzën, ku efekti i vendosur në fytyrën e vogëlushes mori tërë vëmendjen./ORAinfo/

Të ngjajshme

Ky është raporti midis “Defnes” dhe “Omerit” në jetën reale

albswiss.com

Elita Rudi ekspozon trupin si ‘peshk’ pas lindjes së dytë

albswiss.com

Remzia Osmani zgjedh mënyrën më të veçantë për të uruar mbesën për ditëlindje

albswiss.com