Nusja e Ledrit sapo doli nga frizeri, kaq e bukur është bërë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Nusja e Ledrit sapo doli nga frizeri, kaq e bukur është bërë

nusja-e-ledrit-sapo-doli-nga-frizeri,-kaq-e-bukur-eshte-bere

Sara dhe Ledri janë bërë prindër për herë të parë.

Ata tashmë janë prindër të një vajze, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ajo ka publikuar një foto ku shihet se sapo është rregulluar dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Pasi i dhanë fund lidhjes, Tea dhe Bearti bëjnë edhe këtë veprim

albswiss.com

Violeta del nga frizerka, kaq bukur i ka rregulluar flokët

albswiss.com

Pas lindjes së vajzës, Elita tregon se a po kujdeset për t’i rikthyer format e mëparshme trupore

albswiss.com