fbpx
16.7 C
Geneva
Saturday, June 1, 2024

Operohet Dafina Zeqiri, kjo është gjendja e saj

Për Dafina Zeqirin këto dy javë kanë qenë të gjata, shkak ndërhyrja kirurgjikale

Dafina Zeqiri është një ndër emrat më të dashur dhe më të komentuar nga publiku dhe mediat rozë.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, ku ndan shpesh imazhe nga jeta e saj e përditshme, shkruan “Kosovarja”.

Sot, ajo ka bërë publik lajmin se para dy javësh, i është nënshtruar një ndërhyrjeje kirurgjikale në këmbë.

Në postimin e saj të fundit në Instagram, Dafina na ka treguar me video si e ka përjetuar gjithë këtë periudhë.

Si duket bukuroshja ka pasur përkrahjen më të madhe nga i dashuri i saj, Genci, i cili shihet me të gjatë gjithë kohës dhe duke i ndihmuat për gjithçka.

Kujtojmë se Dafina së fundi ka qenë një zë i fuqishëm për të gjithë ata që kanë probleme me shëndetin mendor, duke iu dhënë kurajo të flasin për çdo nevojë hapur.

Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img