Pamje nga dasma që nuk i keni parë, kështu dukej Kaltrina Selimi ditën e martesës – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pamje nga dasma që nuk i keni parë, kështu dukej Kaltrina Selimi ditën e martesës

pamje-nga-dasma-qe-nuk-i-keni-pare,-keshtu-dukej-kaltrina-selimi-diten-e-marteses

Pamje nga dita kur u martua Kaltrina Selimi.

Këngëtarja e njohur, Kaltrina Selimi, gjithmonë veçohet për thjeshtësinë që e ka, këtë ajo e ka dëshmuar edhe në ditën e dasmës së saj.

Në vitin 2012 Kaltrina i ka dhënë fund beqarisë, duke e kurorëzuar dashurinë e saj me martesë me Driton Stubllen.

Por, Kaltrina për ditën e saj më të rëndësishme kishte venodosur të vesh një fustan ngjyrë të bardhë dhe të shkurt, çka dhe e ka dalluar atë nga nuset tjera.

Kaltrina me Dritonin nga kjo martesë ata kanë një djalë të cilin e kanë pagëzuar me emrin Tristan.

Të ngjajshme

Përballja e Andit me Jasminën: “Ajo përqafon të tjerët e më shikon mua”

albswiss.com

Fjolla po e shijon muajin e mjaltit, sjell pamje e zhveshur nga vaska teksa shijon pushimet në Maldive

albswiss.com

Leonora bën ndryshimin e madh, si ju duket me këtë ndryshim?

albswiss.com