PDK-ja nesër mban konferencë për media – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

PDK-ja nesër mban konferencë për media

pdk-ja-neser-mban-konference-per-media

Çfarë do të prezantoj PDK

Partia Demokratike e Kosovës nesër do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në zyrat e Selisë Qendrore nga ora 13:00.

“Dita: E enjte Vendi: Selia Qendrore e PDK-së Koha: 13:00″, thuhet në njoftimin e tyre.

Të ngjajshme

Fyerja ndaj Osmanit, nesër protesta për shkarkimin e Kastratit nga UP-ja

albswiss.com

Haradinaj godet sërish Salih Zyban: Sekser klasik i votave, u shkoi deputetëve në shtëpi

albswiss.com

Konjufca tregon se kur do të formohet Qeveria Kurti 2 dhe sa vota do t’i ketë

albswiss.com