Pezullohet Atdheu nga “Përputhen” – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Pezullohet Atdheu nga “Përputhen”

pezullohet-atdheu-nga-“perputhen”

Atdheu pezullohet nga “Përputhen”.

Pas situatës së djeshme, Atdheu është pezulluar nga emisioni.

Debati mes Atdheut, Elvisit dhe Antonelës rezultuan me disa vendime në “Përputhen”, shkruan lajmi.net.

Ishte Loco ai i cili përmes një postimi kishte “thumbuar” lidhur me puthjen e Antonelës me Atdheun.

Antonela kishte shpërthyer në lot, duke thënë se është prekur nga ky veprim, ndërsa e akuzoi Atdheun se e ka goditur Shqipen me karrige.

Në gjithë këtë debat, Atdheu ishte ngritur në këmbë dhe kishte lëshuar studion, gjë që pasoi me pezullim nga emisioni.

Moderatorja Bora Zemani tha se ai është pezulluar për kohë të pacaktuar, por ditëve në vijim do të kumtohet vendimi për të.

Të ngjajshme

Tea ka diçka për t’i thënë publikisht Beartit

albswiss.com

Nusja e Ledrit befasoi fansat, shfaqet në këtë gjendje

albswiss.com

Pacolli për bashkimin kombëtar: Kosova dhe Shqipëria duhet te funksionojnë si dy shtete të pavarura

albswiss.com