Pioli zbulon tri blerjet e reja – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Sport

Pioli zbulon tri blerjet e reja

pioli-zbulon-tri-blerjet-e-reja

Zbulohet plani: Pioli tregon 4 blerjet e reja.

Sipas mediave spanjolle, skuadra e Milan po bën gati 4 transferime të futbollistëve të rinj për të rikonstruktuar skuadrën.

Kur vjen puna tek merkato atëherë tek Milan dëshirat dhe kërkesat e trajnerit janë shumë të rëndësishme.

Maldini dhe Massara tashmë kanë filluar lëvizjet e para për të arritur këto blerje dhe emrat që do synohet të blihen janë bërë publik.

Lista fillon me Darwin Nunez të Benficas i cili është gati për të zënë vendin e Zlatan Ibrahimovic.

Në portë pritet të vijë Marten Vandervoordt nga skuadra e Genk.

Në mbrojtje Jamil Siebert nga skuadra e Dusseldorf ndërsa në mesfushë pritet që të vijë Vasco Walz i cili në moshë 16 vjeçare është pjesë e skuadrës së të rinjve të Borussia Dortmund.

Të ngjajshme

A do të luajë Berisha kundër Spanjës, flet Challandes

albswiss.com

E kishte gjuajtur në tokë, shitet në ankand shiriti i kapitenit që Ronaldo

albswiss.com

Shqipëria paralajmëron takimin me Anglinë në ‘Air Albania’, duke rikujtuar ndeshjen e vitit 1989

albswiss.com