Qëndresa dhe Labi publikojnë foto nga vetura, por ka një detaj interesant – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Qëndresa dhe Labi publikojnë foto nga vetura, por ka një detaj interesant

qendresa-dhe-labi-publikojne-foto-nga-vetura,-por-ka-nje-detaj-interesant

Qëndresa dhe Labi janë shumë të dashur për publikun.

Ata janë martuar para disa vitesh dhe kanë një vajzë, shkruan ORAinfo.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në foton e fundit ata shihet nga vetura, ku foton Qëndresa e ka bërë me njërin nga efektet e Snapit./ORAinfo/

Të ngjajshme

Egzona vishet në fustan përrallor, mahnit me pamjen

albswiss.com

Me flokë të gjata e të pa rregulluara, kështu duket Teuta Krasniqi kur rri në shtëpi

albswiss.com

Njihuni me shoqen e ngushtë të Remzie Osmanit, qenka një zonjë e vërtetë

albswiss.com