Remzie Osmani nis përgatitjet për martesën e vajzës, po ia bën gati ‘qejzin’? – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Remzie Osmani nis përgatitjet për martesën e vajzës, po ia bën gati ‘qejzin’?

remzie-osmani-nis-pergatitjet-per-martesen-e-vajzes,-po-ia-ben-gati-‘qejzin’?

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo është parë tek një rrobaqepëse, e nga kjo lindin dyshimet se mos ajo ka filluar përgatitjet për martesën e vajzës e cila tashmë është e fejuar./ORAinfo/

Të ngjajshme

Njihuni me shoqen e ngushtë të Remzie Osmanit, qenka një zonjë e vërtetë

albswiss.com

Djali i Cimës përlotet teksa tregon betejën e aktorit të njohur me COVID 19 dhe porosinë e tij të fundit

albswiss.com

Kanye West nuk e largon akoma unazën e martesës as pas ndarjes nga Kimi

albswiss.com