10.9 C
Geneva
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Remzie Osmani nis përgatitjet për martesën e vajzës, po ia bën gati ‘qejzin’?

Ajo është një prej këngëtareve më të dashura për publikun.

Është fjala për këngëtaren Remzie Osmani e cila me këngët dhe praqitjet e saj u bë qe nga fillimi një ndër më të preferuarat, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private që nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale.

Sot ajo është parë tek një rrobaqepëse, e nga kjo lindin dyshimet se mos ajo ka filluar përgatitjet për martesën e vajzës e cila tashmë është e fejuar./ORAinfo/

Të Fundit
spot_img
Postime të ngjajshme
spot_imgspot_img