“Rikthehet” Ledri Vula në BABASTARS – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

“Rikthehet” Ledri Vula në BABASTARS

“rikthehet”-ledri-vula-ne-babastars

Ledri Vula “rikthehet” në BABASTARS.

Këngëtari, Ledri Vula u largua nga grupi ‘BABASTARS’ gjatë vitit 2012, e që pas një kohe të gjatë pauze, ai u rikthye përsëri por tani si i vetëm dhe jo në ndonjë label.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, Ledri është parë nën shoqërinë e menaxherit të këtij labeli Dekorim Sahiti dhe anëtareve si Majk, Cozman dhe DJ Jungle, gjithashtu në prani të tyre ka qenë edhe Lumi B.

Siç duket raportet mes artistëve janë rregulluar, dhe nuk dihet se a do të ketë ndonjë bashkëpunim mes tyre.

Lumi B së fundmi është raportuar se ka prishur raportet me mikun e tij Vig Poppen, dyshja ishin pjesë e grupit KAOS, të themeluar vite me parë.

Të ngjajshme

Kjo është arsyeja e vërtetë e ndarjes së Kim Kardashian me Kanye West

albswiss.com

Kjo foto e Cimes me bashkëshorten përmbanë një histori të veçantë

albswiss.com

Shkurta e përqafon renë e saj, Gresa ua publikon foton më të bukur

albswiss.com