Shërohet nga koronavirusi Shkurte Fejza, ky është apeli i saj – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Shërohet nga koronavirusi Shkurte Fejza, ky është apeli i saj

sherohet-nga-koronavirusi-shkurte-fejza,-ky-eshte-apeli-i-saj

Këngëtarja kosovare, Shkurte Fejza së bashku me bashkëshortin e saj janë shëruar, pasi çifti ishin të infektuar me Covid-19.

Përmes një shkrimi në rrjetin social “Facebook”, ajo ka falënderuar

Përmes një shkrimi në Facebook, ajo ka falënderuar mjekët dhe familjen e saj për kujdesin ndaj tyre.

Postim i plotë i këngëtares:

Përshëndetje miqësia ime.

Pas dy javë përballje të rënda me Covid 19 por duke ju falenderuar

angazhimit maksimal të fëmijëve tanë për shërimin tone dhe mjekëve të nderuar dr. Arben Vishaj dhe dr. Behxhet Osmani ja pra sot po ju shkruajm me Hajrushin sërish dhe iu informojmë se ia dolëm me sukses.

Kujdes ruajeni shëndetin

Të ngjajshme

U përfol se është i martuar, sqarohet Fationi

albswiss.com

E lodhur nga ‘photoshop’-i, Bebe Rexha vendos të publikojë video ku tregon dukjen pa makijazh dhe strijat në trup

albswiss.com

Ledri dhe Poema e vogël i bëjnë këtë dhuratë Xherit, ky është reagimi i saj

albswiss.com