Shkurte Gashi publikon fotografinë e parë nga shtëpia e burrit, shikoni si po duket – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Shkurte Gashi publikon fotografinë e parë nga shtëpia e burrit, shikoni si po duket

shkurte-gashi-publikon-fotografine-e-pare-nga-shtepia-e-burrit,-shikoni-si-po-duket

Ajo u bë e njohur në vendin tonë për zërin e saj tejet të veçantë.

Shkurte Gashi është këngëtarja që po bën gjithnjë e më shumë bujë në skenën muzikore kosovare, shkruan ORAinfo.

Shkurtën e gjejmë shumë aktive me posime në rrjete sociale.

Sot për herë të parë ka publikuar një foto nga shtëpia e burrit, ku shihet e veshur me stil sportiv./ORAinfo/

Të ngjajshme

Bëhet e gjallë Zanfina, shfaqet joshëse në imazhin e fundit

albswiss.com

Brenda festës madhështore në familjen e Shyhretës, çka po festojnë?

albswiss.com

Shkurton flokët dhe i ngjyros të zeza, Leonora nuk njihet me këtë pamje

albswiss.com