Teuta ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Teuta ndryshon ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re

teuta-ndryshon-ngjyren-e-flokeve,-nuk-do-ta-njihni-me-pamjen-e-re

Teuta Krasniqi është ndër aktoret më të dashura për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur si “Saranda” në serialin vendor “Kafeneja jonë”, shkruan ORAinfo.

Tani ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se e ka ndryshuar ngjyrën e flokëve dhe po duket shumë bukur./ORAinfo/

Të ngjajshme

Learta e ka marrë vetën shumë mirë pas lindjes, kaq bukur po duket sot

albswiss.com

Lediana i kthehet Antonelës: Kush është kjo, merrni masa

albswiss.com

Varroset muzikanti i njohur kosovar

albswiss.com