U shfaq me barkun e rrumbullakosur, zbulohet e vërteta e shtazënisë së Linda Reit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

U shfaq me barkun e rrumbullakosur, zbulohet e vërteta e shtazënisë së Linda Reit

u-shfaq-me-barkun-e-rrumbullakosur,-zbulohet-e-verteta-e-shtazenise-se-linda-reit

Linda Rei u shfaq me barkun e rrumbullakosur. Ajo tha se e kishte bërë me frymën e shenjtë, duke habitur moderatoren por edhe teleshikuesit.

Mirëpo, si qëndron e vërteta e shtatzënisë shumë të përfolur? Këtë e zbuloi vetë Linda, në një moment të dytë në emision.

Ajo zbërtheu pardesynë për të treguar ç’fshihej pas barkut të rrumbullakosur.

Linda kishte lidhur diçka në barkun e saj për t’u dukur i fryrë. Ajo tregoi se nuk është shtatzënë.

Të ngjajshme

Kësaj radhe nuk mund ta mohojnë: Andi dhe Melisa kapen mat sërish me njëri-tjetrin

albswiss.com

Kështu rregullohet Shyhrete Behluli kur del për kafe me shoqe

albswiss.com

Xhensila jep lajmin e ëmbël – a është shtatzënë

albswiss.com