Vanessa ende nuk po pajtohet me vdekjen e Kobe Bryant, ju bën me lot me postimin e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vanessa ende nuk po pajtohet me vdekjen e Kobe Bryant, ju bën me lot me postimin e fundit

vanessa-ende-nuk-po-pajtohet-me-vdekjen-e-kobe-bryant,-ju-ben-me-lot-me-postimin-e-fundit

E veja e Kobe Bryant emocionon të gjithë me postimin e fundit.

Vanessa Bryant solli disa imazhe e video të vajzës së vogël.

Vanessa Bryant, e veja e basketbollistit Kobe Bryant ka emocionuar me një postim, shkruan lajmi.net.

Ajo ndau me ndjekësit disa fotografi e video të vajzës së saj Capri, teksa shihej me atlete të saj mbathur.

Vanessa solli imazhet më të ëmbla të Caprit, e cila po i buzëqeshte kamerës derisa po shëtitej me atlete në dhomë.

Kobe dhe vajza e tij Gianna Bryant ndërruan jetë në janar 2020 në një përplasje me helikopter.

Atletet në fjalë ishin nga koleksioni i Kobes, ndërsa Capri e vogël emocionoi të gjithë me këto imazhe.

Të ngjajshme

Dafina ka diçka të re, mendon të sjellë një pjesë të dytë të këngës “Vuj vuj vuj”

albswiss.com

Gresa publikon foto nga frizerja, po e bën këtë grim

albswiss.com

Remzie Osmani do t’iu rrënqeth me këto tri thënie për nënën

albswiss.com