Vanessa ende nuk po pajtohet me vdekjen e Kobe Bryant, ju bën me lot me postimin e fundit – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vanessa ende nuk po pajtohet me vdekjen e Kobe Bryant, ju bën me lot me postimin e fundit

vanessa-ende-nuk-po-pajtohet-me-vdekjen-e-kobe-bryant,-ju-ben-me-lot-me-postimin-e-fundit

E veja e Kobe Bryant emocionon të gjithë me postimin e fundit.

Vanessa Bryant solli disa imazhe e video të vajzës së vogël.

Vanessa Bryant, e veja e basketbollistit Kobe Bryant ka emocionuar me një postim, shkruan lajmi.net.

Ajo ndau me ndjekësit disa fotografi e video të vajzës së saj Capri, teksa shihej me atlete të saj mbathur.

Vanessa solli imazhet më të ëmbla të Caprit, e cila po i buzëqeshte kamerës derisa po shëtitej me atlete në dhomë.

Kobe dhe vajza e tij Gianna Bryant ndërruan jetë në janar 2020 në një përplasje me helikopter.

Atletet në fjalë ishin nga koleksioni i Kobes, ndërsa Capri e vogël emocionoi të gjithë me këto imazhe.

Të ngjajshme

Geti me dedikim emocionues për Marinën

albswiss.com

Gresa e Shyhretes është veshur kaq ngushtë e shkurtë

albswiss.com

Elita Rudi shfaqet në top-formë pas lindjes së vajzës

albswiss.com