Vjollca ka dalur sonte, është veshur e rregulluar si për të shkuar në dasmë – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Showbiz

Vjollca ka dalur sonte, është veshur e rregulluar si për të shkuar në dasmë

vjollca-ka-dalur-sonte,-eshte-veshur-e-rregulluar-si-per-te-shkuar-ne-dasme

Vjollca Haxhiu po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj muzikore, shkruan ORAinfo.

Vjollca është shumë aktive me postime në rrjete sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në foton e fundit ajo shihet se ka dal dhe është rregulluar shumë rëndë./ORAinfo/

Të ngjajshme

Andrra dhe Sinain bëhen prindër për herë të dytë, publikojnë foton e parë të foshnjës

albswiss.com

Pasi u bë bionde, Learta ndryshon sërish stilin e flokëve

albswiss.com

Ҫfarë ka ndodhur kështu me buzët e Gresa Behlulit?

albswiss.com