19 të vdekur dhe 541 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni – Alb'swiss TV
Alb'swiss TV
Lajme

19 të vdekur dhe 541 raste të reja me Covid-19 në Maqedoni

19-te-vdekur-dhe-541-raste-te-reja-me-covid-19-ne-maqedoni

19 të vdekur dhe 541 raste të reja me COVID-19.

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut 19 persona kanë ndërruar jetë si pasojë e COVID-19 si dhe janë shfaqur 541 raste të reja.

Gjithashtu, edhe 521 pacientë janë shëruar nga koronavirusi, duke e quar numrin e përgjithshëm të të shëruarve në 97,687 persona.

Numri total i të prekurve me COVID-19 atje ka arritur në 112.646 njerëz, ndërsa kanë ndërruar jetë 3,319 persona.

Të ngjajshme

Kush i bëri ftesë Ardiana Matoshit t’i bashkohet Vetëvendosjes? Tregon vetë aktorja

albswiss.com

Vetëvendosje pas tërheqjes së urdhër-arrestit ndaj Milan Radoiçiqit: Të përgjigjen institucionet e drejtësisë

albswiss.com

Abdixhiku mban mbledhjen e parë, deputët e LDK-së arrijnë në seli

albswiss.com