fbpx
21.9 C
Geneva
Monday, June 24, 2024

Akademi përkujtimore kushtuar heroit Agim Ramadani

F T E S Ë
Të dashur bashkatdhetar,
Në 25-vjetorin e rënies heroike të heroit Agim Ramadani, Ministria e Punëve të Jashtme dhe Diasporës, ju fton në akademinë përkujtimore kushtuar jetës dhe veprës së Tij.
Data: 23 qershor 2024
Koha: 13:00
Adresa:
Rotfluhstrasse 96,
8702, Zollikon, Zurich
Televizioni i mërgatës Shqiptare Alb’swiss TV do ta mbuloj ketë akademi kushtuar heroit Agim Ramadani.
Të Fundit
spot_imgspot_imgspot_img
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
Postimet më të lexuarat
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img